Jakie są szpilki do łóżka? Wybór nie jest łatwy. Dobrym pomysłem są oczywiście klasyczne wysokie szpilki, ale nie tylko. Wśród szpilek do łóżka wyr...

Jakie są szpilki do łóżka? Wybór nie jest łatwy. Dobrym pomysłem są oczywiście klasyczne wysokie szpilki, ale nie tylko. Wśród szpilek do łóżka wyróżnia się szpilki na wysokiej smukłej szpilce, a przede wszystkim na przeźroczystej platformie.

Czytaj więcej

Szpilki do łóżka

W tej kategori są 56 produkty

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 56 produktów
Pokazuje 1 - 50 z 56 produktów

Szpilki do łóżka

Szpilki do łóżka to specyficzny rodzaj obuwia: ich główną rolą nie jest zapewnienie wygody, ale seksowny wygląd! Zadanie to najlepiej spełnią buty na wysokiej, smukłej szpilce. Dodadzą każdej kobiecie seksapilu i uczynią ją niezwykle seksowną! Zmysłowe buty na obcasie to świetna propozycja dla kobiet, które lubią dobrze wyglądać nie tylko w dzień, ale również w nocy! Wysokie szpilki podobają się niemal wszystkim mężczyznom. Buty erotyczne pozwalają rozpalić zmysły i są zapowiedzią długiego, namiętnego wieczoru!

A może przeźroczyste szpilki?

Ciekawą i nietypową opcją są przezroczyste szpilki, które wyglądają oryginalnie. Transparentne szpilki robią niesamowite wrażenie i świetnie podkreślają zgrabne, damskie nóżki. Buty erotyczne zazwyczaj nie należą do najwygodniejszych, ale przecież nie o to chodzi! Ich zadaniem jest przede wszystkim podkreślenie kobiecego seksapilu. Kwestia koloru tutaj nie ma większego znaczenia, ważne by tego typu transparentne szpilki do łóżka odkreślały piękno kobiecych nóg i stylizacji. Seksowne buty warto założyć na specjalną okazję, taką jak szczególny wieczór tylko we dwoje. Bez wątpienia zrobią wrażenie na każdym mężczyźnie!

Pole dance

Rosnąca popularność zmysłowego tańca, jakim jest pole dance, sprawiła, że popularne stały się także buty do pole dance. Powinny być na tyle wygodne, aby umożliwić wykonywanie skomplikowanych figur, ale ich zadaniem jest też podkreślenie seksapilu. Dlatego idealnym obuwiem do pole dance, są wygodne, przezroczyste szpilki na platformie. Popularne buty do pole dance to także charakterystyczne buty szklanki, dzięki którym taniec ten wygląda jeszcze bardziej efektownie i wyjątkowo!

Buty erotyczne

Kobiety uwielbiają buty erotyczne, ponieważ dzięki nim mogą błyskawicznie zamienić się w zmysłowego, pożądanego przez mężczyzn wampa. Wysokie szpilki zawsze robią niesamowite wrażenie. Dodatki w postaci puszków, pomponów, pasków w kostce tylko dodają im większego efektu. Niezależnie od tego, czy będą to seksowne sandały na szpilce, przeźroczyste szpilki typu szklanki, efekt zawsze będzie piorunujący! Każda kobieta, która chciałaby zrobić wyjątkowe wrażenie na swoim partnerze, powinna włożyć seksowne buty na obcasie do łóżka. Dzięki nim, od razu poczuje się bardziej ponętnie i zmysłowo!