Kabaretki to jednej z popularniejszych rajstop damskich. Cieszą się one dużym zainteresowaniem niezależnie od pogody czy pory roku. Zawsze wyglądaj...

Kabaretki to jednej z popularniejszych rajstop damskich. Cieszą się one dużym zainteresowaniem niezależnie od pogody czy pory roku. Zawsze wyglądają efektownie i bardzo kobieco. Rajstopy w dziurki podkreślają piękne kobiece nogi i dodają nutkę fantazji, dlatego tak chętnie noszone są szczególnie czarne kabaretki jako dopełnienie do wieczorowej stylizacji.

Czytaj więcej

Rajstopy kabaretki

W tej kategori są 45 produkty

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 45 produktów
Pokazuje 1 - 24 z 45 produktów

Rajstopy kabaretki to różne wielkości i rodzaje oczek !

Kabaretki damskie cechują się różnorodnością w wielkości oczek oraz wieloma kolorami. Rajstopy kabaretki wykonane są w elastycznej przędzy o różnych grubościach i splocie. Tego typu rajstopy posiadają również różne wykończenia części palowej. Jedne posiadają wzór kabaretki na paluszkach, inne natomiast posiadają wzmocnioną część palców. W ofercie naszego sklepu można spotkać wiele modeli i fasonów rajstop kabaretek. Są rajstopy kabaretki z maleńkimi oczkami, które w bardzo subtelny sposób okrywają nogi. Tego typu rajstopy używane również w codziennych stylizacjach świetnie komponuje się. Wśród modeli są kabaretki o małych oczkach następnie o średnich i już całkowicie dużych okach — to wzory najbardziej popularne. W zależności od sytuacji i okazji zakładamy rajstopy o wielkości oczek tak, aby były one bardziej bądź mniej widoczne. Rajstopy ażurowe cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem, ze względu na klasyczny kolor. Rajstopy kabaretki występują również w innych kolorach. Poza czarnymi kabaretkami dostępne są inne kolory np.: beżowe kabaretki bądź białe kabaretki. Cieliste kabaretki są niekiedy niewidoczne na ciele, gdyż wtapiają się w koloryt skóry i daje to niesamowity delikatny efekt. Białe kabaretki to rajstopy szczególnie polecane jako rajstopy ślubne, ale i nie tylko. Rajstopy białe pasują także z delikatnymi zwiewnymi letnimi sukienkami. Dużym zainteresowaniem ze względu na dodatkowy efekt błysku są czarne kabaretki z cyrkoniami.

Czy znacie rajstopy imitujące kabaretki?

W ofercie sklepu posiadamy również rajstopy, które imitują wzór kabaretki. Jest to na tyle oczywiste połączenie, że bez wcześniejszego dotyku czy spojrzenia z naprawdę bliska, ciężko zorientować się, czy to ażurowe rajstopy kabaretki, czy rajstopy imitujące wzór kabaretki. Typowe kabaretki to ażurowe rajstopy, gdyż w przestrzeniach pomiędzy oczkami nie posiadają żadnego wypełnienia. Rajstopy, które imitują kabaretkę, są właśnie tego odwrotnością. Tutaj to wypełnienie występuje w postaci cieńszej przędzy, która fajnie kontrastuje ze splotem oczek. Wśród takich modeli posiadamy rajstopy, które posiadają wzór kabaretki o małych oczkach, a w ich tle są gładki rajstopy w kolorze czarnym bądź cielistym. Jest to wygodne rozwiązanie szczególnie, wtedy gdy pogoda za oknem sprawia figle, a my chcemy poczuć się bardziej komfortowo.

Czarne kabaretki — stylizacje ?

W zależności od okazji zakładamy ażurowe rajstopy o różnej wielkości oczek. Są one bardziej bądź mniej widoczne. Czarne kabaretki cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem, ze względu na czarny kolor. Pozostałe kolory jak np.: cieliste kabaretki (czyli beżowe kabaretki), czy też białe rajstopy kabaretki również mają duże powodzenie. Są one nieodzownym elementem w połączeniu z sukienkami typu mała czarna. To klasyka stylizacji o delikatnym sensualnym wyglądzie. Czarne rajstopy z dużymi oczkami, często wykorzystywane są w stylizacji z jeansami bądź szortami. Spotkać można czarne kabaretki z cyrkoniami, które zwracają na siebie uwagę dzięki błyszczącym kamykom. O rajstopach kabaretkach można by opowiadać wiele. Warto zawsze mieć u siebie w szafie ulubione rajstopy kabaretki i włożyć je do ulubionej stylizacji.