Fiore

Firma Fiore to polska fabryka wyrobów pończoszniczych, która na Polskim rynku działa nieprzerwanie od 1998 r. Powstała przede wszystkim z pasji tworzenia piękna. Jak sami o sobie piszą: „reprezentujemy kobiecy punkt widzenia mody od talii do kostek [...]". Fabryka Fiore produkuje rajstopy damskie, pończochy i inne wyroby z przędzy, które towarzyszą kobietom niemalże każdego dnia. Ta bielizna damska, jaką są rajstopy damskie, czy też pończochy to tak ważny element codziennej garderoby. Dzięki temu kobiety wzbogacają tym swój wizerunek, podkreślając go.

Nieprzerwanie od 1998r. Fiore tworzy nowe wzory, modele pończosznicze. Przez te lata rozwija się prężnie i wprowadzano zmiany po dziś dzień. Rozpoczynając produkcję od rajstop z elastilu i stretchu. Z biegiem czasu poprzez wprowadzenie technologi platerowania lycrą. Następnie farbowanie, prasowanie, pakowanie i rozbudowę parku maszynowego. Od 2004 do 2013 co roku zdobywają nowe nagrody i są nagradzani Gazelą Biznesu. W 2014 r. Fiore otrzymuje certyfikat Oeko-Tex Standard 100 - który potwierdza, iż produkty pończosznicze produkowane przez Fiore są wolne od szkodliwych substancji i nie zagrażają zdrowiu noszących je kobiet. "Tworzenie przez kobiety dla kobiet, w zupełnie nowy sposób angażujemy się w piękno” - Powstają co nóż nowe kolekcje z rajstopami i pończochami inspirowane różnymi wydarzeniami czy stylem. Nowe modele i wzory podbijają nie tylko polski rynek. Firma Fiore co miesiąc sprzedaje swe produkty, aż do około 70 krajów na całym świecie. Rajstopy i pończochy produkowane przez Fiore to wysokiej jakości produkty. Szeroka oferta wzorów i modeli rajstop Fiore sprawia, iż można wybrać dla siebie odpowiedni model, kolor i rozmiar. Polski producent dba o kobiety w każdym wieku i w każdym rozmiarze, dlatego również w ofercie są pończochy czy rajstopy z linii size++ w rozmiarach 5,6 czy nawet 7. Każda z Pań znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. Od rajstop klasycznych gładkich, po rajstopy wyszczuplające, bądź pończochy samonośne czy pończochy do pasa. Kolekcje z pończochami czy rajstopami inspirowane są najnowszymi trendami na światowych wybiegach. Dlatego tak wiele wzorów znajda Państwo w sklepie Kokietki.
Fiore to znana marka na całym świecie. Wysoka jakość produktów, nowoczesne i rzucające się w oczy wzornictwo rozkwita, dzięki pomysłom zespołu projektowego i tworzących firmę pracowników, którzy każdego dnia dbają, aby rajstopy czy pończochy Fiore były częścią unikatowego stylu noszącej je Kobiety.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 302 produktów
Pokazuje 1 - 50 z 302 produktów