Adrian

Zdecyduj się na rajstopy polskiego producenta Adrian.

Historia powstania firmy Adrian Fabryka Rajstop sięga aż 1984 roku. Swą działalność rozpoczynała od jednej maszyny dziewiarskiej, która zapoczątkowała działalność całej fabryki i rozbudowanego po dziś dzień parku maszynowego. Adrian Fabryka Rajstop to polska firma produkująca wyroby pończosznicze. Oferowane wyroby są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Przez te lata Adrian Fabryka Rajstop rozbudowywała swoją działalność, unowocześniając fabrykę o nowe urządzenia. Obecnie jak pisze:” posiada nowoczesny park maszynowy [...], „Produkujemy miesięcznie około 1 mln par rajstop i skarpet". Wszystko to jest wytwarzane w różnorodnej kolorystyce i najnowocześniejszych wzorach. " Dzięki temu pozwoliło to Fabryce Rajstop Adrian tak prężnie działać i rozwijać się, czego wynikiem są nowe kolekcje z rajstopami i pończochami.

Kokietki polecają rajstopy i pończochy od Adrian Fabryka Rajstop!

Kampanie billboardowe, które poruszają trudne społeczne, problemy przyniosły firmie pozycję i rozpoznawalność. Adrian Fabryka Rajstop sprzedaje swe produkty w Polsce i na świecie. Nowe kolekcje tworzone są, w oparciu o nowe trendy i potrzebę rynku. Jak sami piszą: "Wsłuchując się w potrzeby rynku, oferujemy wyroby od bardzo cienkich, po grube, wzorzyste, rajstopy ślubne, size plus, funkcyjne, a także pończochy nylonowe, podkolanówki i skarpetki poliamidowe i bawełniane".

"ADRIAN KOCHA WSZYSTKIE KOBIETY"

Szeroka gama kolorystyczna, nowoczesne wzornictwo i modele rajstop i pończoch sprawiają, iż Kobiety z łatwością wybiorą dla siebie odpowiedni produkt. Adrian Fabryka Rajstop dba o Kobiety o każdym kształcie i w każdym wieku. W swej ofercie posiada również linię rajstop size++ dla Pań okrąglejszych kształtach, która pozwala dobrać dla siebie najbardziej odpowiedni produkt i rozmiar od pończoszek po rajstopy. To, co cechuje Adrian Fabryka Rajstop to dbałość o najwyższa jakość wyrobów, dlatego Firma Adrian przez lata była i jest odznaczana różnymi nagrodami, a produkty posiadają certyfikaty jakościowe. Od 2006 roku Adrian Fabryka Rajstop jest aktywnym członkiem ogólnopolskiej organizacji polskich przedsiębiorców Business Centre Club.
Jedno jest pewne zgodnie z hasłem: "Adrian kocha wszystkie kobiety"
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 116 produktów
Pokazuje 1 - 24 z 116 produktów