Przebrania to stroje, które są noszone zwykle w celach zabawy lub reprezentacji określonej postaci. Przebrania mogą mieć różne fasony, kolory i mat...
Przebrania to stroje, które są noszone zwykle w celach zabawy lub reprezentacji określonej postaci. Przebrania mogą mieć różne fasony, kolory i materiały, a ich wybór zależy od tematu imprezy, na której mają być noszone. Na stronie Kokietki można znaleźć różne przebrani. Kokietki oferują przebrania dla kobiet w różnych rozmiarach i fasonach. Przebrania są wykonane z różnych materiałów, takich jak poliester, bawełna czy welur, a ich wybór zależy od preferencji klienta. 
Czytaj więcej

Przebrania

W tej kategori są 39 produkty

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 39 produktów
Pokazuje 1 - 24 z 39 produktów

Przebrania , kostiumy zainspiruj się !

Życie codzienne zwykle przypisuje nam określone, niezmieniające się role. Pełnimy je każdego dnia, poprzez mijające miesiące i lata, szukając w tym stabilizacji i bezpieczeństwa. Sypialnia to jednak zupełnie inne miejsce. Miejsce, w którym możemy popuścić wodze wyobraźni i stać się dokładnie tym, kim chcemy! Widok partnerki we wdzianku rozpala zmysły każdego faceta. Wówczas rozpoczyna się już gra wstępna. W naszym sklepie można znaleźć przebrania, które posłużą wzbogaceniu intymnych chwil o nowe, zapierające dech w piersi doznania. W ofercie mamy kostiumy policjantki, a nawet jest u nas króliczek czy stewardessa. U nas znajdziecie wiele kostiumów i propozycji. Nie tylko na przebrania na Halloween, ale także przebrania dla dorosłych i przebrania dla par.

Fantazyjna stewardessa i przebranie dla par

Gra wstępna ma pobudzić wyobraźnię partnerów. Wówczas w naszych organizmach wyzwolą się hormony, odpowiedzialne za przygotowanie naszych ciał do połączenia w miłosnym uniesieniu. Przebrania dla dorosłych gwarantują ich wzrost do poziomu wyczuwalnego pod samą powierzchnią skóry. Wyzwolą również głęboko ukryte pokłady naszej fantazji, o które dawno już się nie podejrzewamy. Mając przebranie karnawałowe, warto użyć modelu stewardessa. Wyobraź sobie, że podchodzisz do siedzącego w fotelu mężczyzny jako kusząca stewardessa. Spoglądająca na niego uwodzicielsko spod rzęs stewardessa, wręczasz mu drinka. Pytasz, czy życzy sobie jeszcze czegoś, opierając delikatnym, troskliwym ruchem dłoń o jego ramię. Facet w takim momencie poczuje się jak król i możesz być pewna, że na przyniesiony napitek nawet nie spojrzy, ewentualnie każe go Tobie wypić, byleby jak najdłużej móc sycić się twym widokiem. To niezwykle gorąco rozpoczynająca się już gra wstępna.

A może strój pokojówki ?

Pokojówki to kolejna fantazja mężczyzn. Jeśli mieszkamy ze sobą dość długo, czasem pojawia się naturalny konflikt między partnerami, dotyczący ilości posprzątanych naczyń i wyniesionych śmieci. Są to sprawy, do których wcale nie trzeba podchodzić śmiertelnie poważnie. Zazwyczaj każdy z nas stara się na swój sposób je rozwiązać. Przełam tabu śmiertelnej powagi unoszącej się wokół wycierania kurzów. Wkrocz do pokoju ubrana w wyzywający strój pokojówki. To odpowiedni kostium na tę chwilę. Nawet jako przebrana w strój pokojówki, jeśli będziesz wykonywać zwyczajne, nudne obowiązki, możesz mieć absolutną pewność, że twój facet szybko do ciebie dołączy. Przebranie może rozbudzić wasze zmysły i taki trój pokojówki to element, który roznieci wasze pragnienia. Wspólne sprzątanie we dwoje pójdzie Wam szybciej, przy takiej motywacji.

Jak nie pokojówki to strój pielęgniarki może pomoże ?

Śmiech to zdrowie, warto więc wykorzystać go także dosłownie — w procesie leczenia i kostiumie. Jeśli twój ukochany został w domu i zalega na sofie pod górą koców, na pobojowisku złożonym z chusteczek — koniecznie przyjdź do niego na konsultację. Ubrana w obcisły strój pielęgniarki pochyl się nad nim, poświęcając mu swą uwagę. Strój pielęgniarki da Ci inspirację, aby rozpocząć gra wstępna i zmierzyć temperaturę. Zaproponuj delikatny masaż, który zalecił mu lekarz. Nie ma sposobu, by po takiej kuracji nie wyzdrowiał w zdwojonym tempie wówczas strój pielęgniarki to tylko inspiracja dla wzbogacenia chwili

Króliczek i policjantki czy rozpalą zmysły ?

Nasze kostiumy mogą również posłużyć jako fantastyczne przebrania karnawałowe. Słodki króliczek stanowi klasyczny wzór przebrania na Halloween. Pukające do drzwi policjantki z pewnością przyprawią o zawał serca zagorzałych przeciwników tego święta. Strój policjantki już na sam widok wzbudza emocje. Być może w ten przekorny sposób sprawimy nawet, że polubią oni tego typu niespodzianki przebrane policjantki. Strój policjantki jest też takim typem przebrania na karnawał, który z łatwością zrzucimy z siebie później. W zaciszu domowej sypialni. W zależności czy wybierzemy kostiumy policjantki, pokojówki czy otoczymy miłością w króliczka stroju ważne, aby dawało to nam satysfakcję. Kostiumy to świetna inspiracja do rozpoczęcia gry wstępnej.

Strój zakonnicy to z żartem prezent na wieczór panieński !

Przebrania dla par to z kolei pomysłowy prezent na wieczór panieński. Z pewnością przyszła panna młoda wykorzysta go w późniejszym terminie! Szczególnie jeśli wręczymy jej strój zakonnicy skompletowany z przebraniem księdza, dzięki któremu będzie mogła grać świętą nawet w chwilach małżeńskich sprzeczek. Przebrania karnawałowe to asortyment godny polecenia na wiele okazji. Warto puścić wodzę fantazji i podać napój jako stewardessa, raz być króliczkiem, a raz założyć strój policjantki czy kostium pokojówki lub zupełny odlot stój zakonnicy. Wybór kostiumów jest duży zatem należy do Was.