W sklepie posiadamy wiele modeli rajstop damskich. Wśród nich jest rajstopa posiadająca odkryte palce. Rajstopy bezpalcowe są hitem ostatniego czas...

W sklepie posiadamy wiele modeli rajstop damskich. Wśród nich jest rajstopa posiadająca odkryte palce. Rajstopy bezpalcowe są hitem ostatniego czasu. Elementem garderoby codziennej. Pozwalają one nosić buty z odkrytymi palcami. A jednocześnie wtapiać się w koloryt skóry, jeśli dobierzemy ich odpowiedni odcień. Rajstopy z odkrytymi palcami to ponadczasowe rozwiązanie na każdy dzień niezależnie od okazji. To szczególnie warte polecenia rajstopy na lato.

Czytaj więcej

Rajstopy bez palcy

W tej kategori są 4 produkty

Filtr produktów

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Zalety rajstop bez palcy - rajstopa do butów letnich !

Rajstopy bezpalcowe są praktyczne i codzienne. Szczególnie wtedy, kiedy chcemy włożyć buty z odkrytymi palcami. Zakładając rajstopy open toe, okrywamy nasze piękne nogi, a odkryte palce dają nam możliwość prezentowania pięknie pomalowanych paznokci u stóp. Rajstopy bezpalcowe zazwyczaj są to gładkie cienkie rajstopy. W sklepie Kokietki.pl posiadamy szeroki wybór odcieni. Od cielistych rajstop, opalonych po klasyczne czarne rajstopy bezpalcowe. Rajstopy preferowane są szczególnie w okresie letnim. Zważywszy na charakter pracy i gorącą aurę za oknem tego typu rajstopy sprawdzają się z pewnością. Gdy etykieta wymaga od nas posiadania rajstop, a nasze obuwie posiada odkryte palce. Warto wówczas założyć tego typu rajstopki. Rajstopy bezpalcowe posiadają przeszycie między palcami, które utrzymuje je w odpowiednim miejscu, pozostawiając odkryte palce. Dobranie odpowiedniego koloru do karnacji ciała sprawia, że rajstopy bez palcowe wkomponują się idealnie w nasz wygląd. Kobiety często do butów zakładają rajstopy, aby uniknąć dodatkowych obtarć, gdy jest gorąco, dlatego to jest komfortowe rozwiązanie. To bardzo praktyczne rajstopy na lato. W ofercie naszego sklepu posiadamy również rajstopy kabaretki z odkrytymi palcami.

Z czym zakładać rajstopy open toe?

Rajstopy bez palcowe możemy założyć do każdej stylizacji. Szczególnie w której mamy zamiar ubrać sandałki, japonki, bądź inne buty z odkrytymi palcami. To sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Gdy chcemy, aby rajstopy nie rzucały się w oczy, a jedynie tworzyły delikatną mgiełkę na naszych nogach. Wtedy warto dobrać odpowiedni kolor, aby nie kontra stawał on z kolorem naszej skóry. Rajstopy pozostają niezauważone. Jeżeli chcemy podkreślić wygląd i dodać pikantnego charakteru naszej stylizacji. Warto zastanowić się nad rajstopami typu kabaretki, które posiadają również odkryte palce. Rajstopy można wybierać pomiędzy cielistymi bez palcowymi kabaretkami a klasycznymi czarnymi kabaretkami bez palców. Każda opcja jest interesująca i w tek kwestii ogranicza nas jedynie fantazja doboru odpowiedniego koloru.