Dbając o przyszłe mamy, proponujemy Państwu w rajstopy ciążowe. Posiadamy wiele modeli rajstop ciążowych, które pozwolą dopasować odpowiedni produk...
Dbając o przyszłe mamy, proponujemy Państwu w rajstopy ciążowe. Posiadamy wiele modeli rajstop ciążowych, które pozwolą dopasować odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Producenci rajstop zarówno firma Fiore, jak i Adrian preferują specjalne dedykowane linie rajstop dla przyszłych mam. Cieszą się one dużym zainteresowaniem ze względu na odpowiednie dopasowanie do ciała, bogatą kolorystykę i grubości od cienkich po kryjące rajstopy. Rajstopy ciążowe to nie tylko wygoda i komfort, ale również efektowny wygląd.
Czytaj więcej

Rajstopy ciążowe

W tej kategori są 9 produkty

Filtr produktów

Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów

Najważniejsze w rajstopach dla kobiet w ciąży?

Posiadamy rajstopy dla kobiet w ciąży o różnych grubościach den. Począwszy od typowo codziennych 20 den, po ciut grubsze 40den, aż po kryjące rajstopy o grubości 100den. Szeroki wybór kolorów od cielistego bądź ciepłego beżu, po klasyczne czernie, czy tak modne w tych sezonach szarości daje możliwość doboru do różnych stylizacji. W zależności od pory roku można znaleźć dla siebie odpowiednią grubość i kolor. Rajstopy na zimę, gdzie preferowane są raczej rajstopy ciążowe kryjące 100den, czy wiosenno- jesienny, gdzie dużym powodzeniem rajstopy ciążowe 40 den i 20 den cieszą się zainteresowaniem. Każda przyszła mama może dobrać dla siebie rajstopy ciążowe odpowiedniej grubości i kolorze. W rajstopach dla kobiet w ciąży, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie do kształtów ciała, wraz ze wzrostem ciążowego brzuszka zastosowano odpowiednie wyprofilowanie części okrywającej brzuszek. Rajstopy ciążowe podtrzymują odpowiednio brzuszek i odciążają kręgosłup. Dają w ten sposób stabilizację i ulgę. Taka wygodna konstrukcja pozwala zachować komfort podczas użytkowania i nie powoduje ucisku. Elementem, który równie ważny, jak odpowiednio wyprofilowany brzuszek, jest również zastosowany tam płaski szew łączący obie nogawki rajstop. Rajstopy dla kobiet w ciąży wykonane są zazwyczaj z użyciem przędz oplatanych, które zapewniają większą wytrzymałość, miękkość i komfort. Dodatkowo w liniach rajstop dla przyszłych mam np: Fiore stosuje się technologie Silver Fresh, w której skóra pozostaje sucha i świeża, a nieprzyjemny problem rozwoju bakterii i grzybów staje się przeszłością. Odpowiednio dopasowane rajstopy ciążowe to świetne rozwiązanie dla przyszłych mam!