Kokietki uwielbiają różnego rodzaju rajstopy. Nie tylko te gładkie, ale również rajstopy ze szwem. Już w na początku XX wieku kobiety, kochały się ...
Kokietki uwielbiają różnego rodzaju rajstopy. Nie tylko te gładkie, ale również rajstopy ze szwem. Już w na początku XX wieku kobiety, kochały się w rajstopach ze szwem. Pragnęły posiadać je do tego stopnia, że gdy nie nosiły rajstop, bo ich nie miały, to imitowały ich posiadanie. Same nawet malowały szew na nogach, aby podkreślić ich wygląd. W ofercie sklepu znajdą Państwo wiele modeli rajstop, które posiadają szew. Szew w rajstopach to element, który nadaje nutki pikanterii, gdyż w subtelny sposób podkreśla linię nóg jednocześnie zwracając na siebie uwagę.
Czytaj więcej

Rajstopy ze szwem

W tej kategori są 42 produkty

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 42 produktów
Pokazuje 1 - 36 z 42 produktów

Czy w sprzedaży są tylko czarne rajstopy ze szwem ?

Klasycznym rodzajem szwu, który występuje w rajstopach, to gładka linia, ciągnąca się od palców, aż po same pośladki. Ta linia zazwyczaj jest cienka. Dzisiaj szwy w rajstopach mogą być w różnych kolorach. Najczęściej spotykane jednak to czarne rajstopy z czarnym cienkim szwem, bądź cieliste rajstopy z czarnym szwem. Zarówno czarne, jak i cieliste rajstopy podkreślają fascynujący wygląd kobiecych nóg. Wśród produktów, jakie oferujemy w sklepie, posiadamy również rajstopy ze szwem w różnych kolorach. Wśród nich posiadamy rajstopy z czerwonym szwem. Szew nie musi być tylko cienką linią. Może być to również imitacja szwu w postaci fantazyjnego wzoru. Taki wzór tworzą np.: pionowo ułożone kropeczki, zygzaki czy ornamenty. Również często wśród produktów jest szeroki pasek w postaci szwu, który podkreśla tę część garderoby. Tego typu element występuje w rajstopach często o różnej grubości. Szew jest tak popularny, że występuję w bardzo cieniutkich rajstopach 7 den, klasycznych 15 -20 den aż po te grubsze 40 den i całkowicie kryjące od 60 den wzwyż. Zatem nie jest ważne, jaka jest grubość rajstopy. Ważne, że jest szew i podkreśla on, jeśli kobiecy wygląd. Dodatkowo posiadamy w ofercie także rajstopy wyszczuplające, które posiadają szew z tyłu. To praktyczne rozwiązanie, aby zachować jednocześnie dwa elementy. Podkreślić piękność kobiecych nóg w postaci szwu, jak również skorygować uda i biodra. Ciekawym wzorem są rajstopy kryjące, które z tyłu posiadają linie w postaci cieniutkiej przędzy kontrastującej z kryjącą częścią rajstop. Szew w rajstopach może być dodatkowo ozdobiony błyszczącą nicią — lurex. Takie połączenie zwraca na siebie uwagę szczególną uwagę. Szew z tyłu w rajstopach to klasyka wyrobach pończoszniczych od wielu lat. Nie tylko szew w rajstopach może występować z tyłu. Jest wiele modeli, które posiadają szef podkreślający bok nogi niczym lampas. To zazwyczaj cienka linia ciągnąca się od kostki aż po same uda. Wówczas ta linia podkreśla smukłość nóg, optycznie je wydłużając.

Do czego założyć rajstopy ze szwem?

Rajstopy ze szwem dają efekt smukłych nóg sięgających aż do samego nieba. Motyw ten sprawia, że możemy tego typu rajstopy połączyć z wieloma stylizacjami. Najczęściej spotkane połączenie to czarne rajstopy ze szwem połączone z sukienką typu mała czarna. Czarne rajstopki z cienkim szewkiem podkreślają i dodają tej stylizacji ponadczasowości z delikatną nutką pikanterii. Rajstopy ze szwem dają efekt niebotycznych długich nóg. Swoim wyglądem uatrakcyjniają końcowy efekt stylizacji niezależnie czy to jest klasyczna spódniczka ołówkowa, czy zwiewna letnia sukienka. Fajnym pomysłem jest również założenie rajstop ze szwem z tyłu ze świecącym lureksem do spodenek typu szorty. Te elementy świetnie ze sobą współgrają i podkreślają piękne kobiece nogi. To, z czym z komponujemy dane rajstopy, zależy już przede wszystkim od naszej wyobraźni i fantazji. Rajstopy ze szwem komponują się z wieloma stylizacjami i z pewnością zwracają na siebie uwagę. Dlatego warto w swojej garderobie mieć kilka modeli, by móc fajnie i ponadczasowo dobrać swoją stylizację.