Jakie rajstopy wybrać cienkie czy grube?

Gdy za oknem zmieniająca się pogoda jest raz ciepło, a raz chłodno i wietrznie, to pytanie zdaje sobie wiele Pań szykujących się do wyjścia. Drogie Panie wszystko zależy od aury panującej za oknem, temperatury oraz miejsca, gdzie w danym momencie podążacie. W ofercie sklepu Kokietki posiadamy różne grubości rajstop. Na okres jesienny Panie w słoneczne dni, gdy temperatura waha się w granicach 10 stopni, wybierają częściej rajstopy grubsze. Tutaj już rzadko ubiera się jeszcze rajstopy cienkie ze względu na zmienną aurę i możliwość szybkiej zmiany pogody w szczególnie wietrzne dni. Jeśli pracują Panie w pomieszczeniu zamkniętym, w którym jest całkiem ciepło tego typu rajstopy cienkie to dobre rozwiązanie. Pięknie się prezentują i z racji tego, iż są prześwitujące i podkreślają nogi zapewne muśnięte jeszcze pozostałościami letniej opalenizny. Częściej spotyka się Panie ubrane w rajstopy grubsze już o grubościach 40 den lub 60 den. W sklepie z rajstopami Kokietki posiadamy ofercie rajstopy kryjące, które charakteryzują się ładnym przyleganiem do ciała oraz kryją je. Aby moc dobrać dla siebie odpowiedni model rajstop, warto zastanowić się jeszcze nas rodzajem przędzy. Rajstopy miłe i ciepłe w dotyku to rajstopy wykonane z mikrofibry i w ofercie posiadamy rajstopy matowe. W ofercie posiadamy również rajstopy z satynowym połyskiem oraz klasyczne półmatowe rajstopy. Dużym zainteresowaniem cieszą się również bardzo grube rajstopy. To rajstopy już naprawdę grube i mocno kryjące rajstopy, które można spotkać w różnych grubościach począwszy od grubości rajstopy 80 den , rajstopy 100 den, lub nawet bardzo grube rajstopy 120 den. Są to typowe ciepłe rajstopy, które mają bardzo zwartą strukturę tkania przędzy.

Czy jesienią noszą się tylko czarne rajstopy, a może i szare rajstopy?

Spoglądając na nasze ulice, niewątpliwie możemy dostrzec, że większość Pań nosi stonowane kolory rajstop. Przede wszystkim widać w okresie jesiennym kolory czerni, szarości, melanżu. Coraz częściej możemy spotkać Panie noszące czerwone rajstopy, czy też ciemnozielone rajstopy bądź klasyczne grube granatowe rajstopy. Rzadziej spotykamy już rajstopy jasnobrązowe lub zupełnie grube białe rajstopy. Aura za oknem można mieć wrażenie, że kreuje trendy kolorystyczne noszonych rajstop . Królują wśród nich czarne rajstopy, szare rajstopy oraz brązowe rajstopy. Najbezpieczniej jest po prostu wybrać czarne rajstopy. Fajnie komponują się one z większością stylizacji i nazywamy je potocznie bezpiecznym kolorem. Dużo Pań również wybiera w kolorach szarości. Do wyboru są wówczas ciemne koloru grafitowe, jasne szarości, czy też takie melanżowe rajstopy. Do bardziej „odważnych” możemy zaliczyć czerwone rajstopy bądź w odcieniach spadających liście. Tutaj, aby odpowiednio je zespolić z naszym wyglądem, warto zastanowić się nad całością naszej stylizacji. W ofercie sklepu Kokietki posiadamy wiele kolorów rajstop. Dlatego warto w swojej garderobie zaopatrzyć się w kilka, aby móc później szaleć z odpowiednią stylizacją.

A może warto postawić na wzorzyste rajstopy?

Wzorzyste rajstopy o grubszej strukturze powyżej 30 den cieszą się również nie lada powodzeniem. Jesienią pogoda zmienną jest. Raz mamy ciepło, raz deszcz i pochmurnie, wietrznie. Producenci rajstop zarówno rajstopy Adrian, jak i rajstopy Fiore w tym okresie szaleją z nowościami i wprowadzają swoje kolekcje. To właśnie ten czas, kiedy aby, obudzić tę szarą rzeczywistość za oknem, warto zaszaleć, chociaż z rajstopami w codziennym wyglądzie. Dużym powodzeniem cieszą się wówczas rajstopy we wzory. Rozbudzają stylizację z jesiennej melancholii, dodając jej bardziej stylowego wyglądu. Fajnie wyglądają klasyczne rajstopy w kratę. Można tutaj wybierać od rajstop w szerokie kratki po mniejsze niewielkie. Są również rajstopy w różnego rodzaju pasy czy inne kombinacje. Od lat ze sceny nie schodzą rajstopy w kropki. Są one nierozłącznym elementem damskiej garderoby praktycznie o każdej porze roku. Tak chętnie wybierane dopieszczają wygląd stylizacji. Dlatego w sklepie Kokietki rajstopy posiadamy w wielu odsłonach tak, aby każda z Pań mogła wybrać odpowiedni model dla siebie.