Czarne szpilki

Każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie przynajmniej jedną parę szpilek. Nic nie dodaje nam tak seksapilu , a oprócz tego nie odejmuje kilku kilogramów, jak przepiękne szpilki na naszych nogach. Szpilki czarne są zdecydowanie najbardziej uniwersalnym wyborem, gdyż wspaniale sprawdzą się do każdej stylizacji.

Buty na obcasie

Nie ważne, czy założycie przepiękną sukienkę, czy spodnie dżinsowe, czarne szpilki cudownie uzupełnią waszą stylizację, abyście wyglądały i czuły się kobieco. Jeżeli odpowiednio do odważnych kobiet to warto postawić na czerwone szpilki. Buty w tak odważnym kolorze nie będą pasowały do każdej stylizacji, ale pięknie sprawdzą się jako urozmaicenie nudnych i typowo mundurkowych strojów. Założenie czerwonych szpilek do niebieskich dżinsów i białej koszuli pięknie ożywi waszą stylizację i na pewno będziecie czuły się wyjątkowo w takim zestawie.

Buty ślubne

Kolejną istotną kwestią są buty ślubne. Najpopularniejsze są białe szpilki, jednak nie jest to na nieszczęście najbardziej użyteczny wybór. Białe szpilki są dosyć charakterystyczne i zdecydowana większość z nas nie włoży ich już nigdy więcej. Warto więc postawić na szpilki cieliste, które wspaniale będą pasowały do sukni ślubnej i przydadzą wam się też później. Szpilki cieliste obok czarnych szpilek są uważane za uniwersalne obuwie, które powinno znaleźć się w szafie każdej kobiety. Wiosną oraz latem szpilki cieliste doskonale będą pasowały do odkrytych nóg wydłużając je o kilka centymetrów. Warto zatem postawić na praktyczne rozwiązanie i zakupić cieliste szpilki na ślub.