Rajstopy ślubne to właśnie ich szukasz?

Czas przedślubny to najbardziej ekscytujący, a zarazem najbardziej nerwowy okres. To czas, kiedy dwoje ludzi zobowiązuje się do siebie i swojej wspólnej przyszłości. Od wybierania idealnego pierścionka, lokalizacji i sukni do wyboru odpowiedniego cateringu i fotografa, nie brakuje innych ważnych, małych rzeczy, o których trzeba zadecydować przed uroczystością. Oznacza to również, że trzeba zadbać o milion małych szczegółów, To dlatego zorientowanie się, jaką parę rajstop nosić na swój ślub może wydawać się łatwą rzeczą do zrobienia. Ale zauważ, że znalezienie idealnej pary rajstop to nie tylko wyglądanie bajecznie i sprawianie, że twoje nogi wyglądają niesamowicie.

Przewidywanie pogody - idealne rajstopy na specjalne okazje.

Przewidywanie pogody to zawsze wyzwanie, ale szczególnie trudne jest, gdy planujesz ślub. Czy będzie gorąco? Zimno? Deszczowo? Prognoza może się zmienić z dnia na dzień, a obecnie nawet z godziny na godzinę, więc ważne jest, abyś była przygotowana na każdy rodzaj pogody.
Zanim wybierzesz rajstopy ślubne, weź pod uwagę prognozę pogody na dzień ślubu. Jeśli będzie padać cały dzień, będziesz chciała znaleźć rajstopy, które są wystarczająco ciepłe, ale nie za grube. Jeśli deszcz ma padać dopiero późnym wieczorem, może uda Ci się nosić cienkie, przezroczyste rajstopy pod suknią.
A jeśli na ziemi leży śnieg? W takim przypadku należy nosić grube skarpety na wysokości ud pod suknią. 

Wybierz kolor rajstop do ślubu.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić przed wyborem jakiegokolwiek rodzaju odzieży, jest wybór odpowiedniego koloru. Wybór złego koloru może zrujnować cały twój wygląd, więc ważne jest, aby wybrać odpowiedni kolor na dzień ślubu. Jeśli to możliwe, przejdź do jasnych kolorów, takich jak biały lub kremowy, ponieważ jest to kolor idealny na taką okazję. Jeśli bierzesz ślub cywilny i masz kolorową sukienkę, możesz wybrać odcienie cieliste lub w kolorze, odcieniu sukni. 

Weź pod uwagę strój gdy dopasowujesz rajstopy.

Pierwszą rzeczą, którą należy rozważyć przy wyborze rajstop ślubnych, jest to, jaką sukienkę będziesz z nimi nosić. Jeśli masz na sobie całkowicie biały strój, spróbuj dobrać do niego parę białych lub kości słoniowej rajstop — w przeciwnym razie wybierz coś, co uzupełni twój strój. Na przykład, jeśli masz na sobie bladoróżową suknię z koronkowym wykończeniem wzdłuż linii brzegowej, wybierz jasnoróżowe rajstopy; jeśli masz na sobie granatową suknię ze srebrnym haftem wzdłuż gorsu i linii brzegowej, wybierz granatowe rajstopy z koronkowym wykończeniem.

Znaczenie komfortu - rajstopy jakie lubisz!

Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że znajdziesz rajstopy ślubne , które idealnie pasują, jest przymierzenie ich z butami i sukienką. Możesz być zaskoczona, jak różnie wyglądają noszone pod sukienką, zwłaszcza jeśli mają elastyczną talię lub szew biegnący w dół z tyłu. Jeśli to możliwe, załóż buty i sukienkę, które będziesz miała na sobie w tym dniu, aby sprawdzić całe połączenie — wygodę i wygląd.
Jeśli nie masz możliwości przymierzenia wszystkiego razem w sklepie, spróbuj zabrać ze sobą po jednym elemencie z każdego stroju, abyś mogła się upewnić, że wszystko razem wygląda dobrze, zanim cokolwiek kupisz. Rajstopy nie są dużą inwestycją, dlatego warto kupić kilka na zapas. 

Unikaj swędzących rajstop - wybieraj polskie produkty.

To może wydawać się oczywiste, ale zaufaj mi w tej kwestii — unikaj swędzących rajstop za wszelką cenę! Podrażnią one jedynie Twoją skórę i sprawią, że będzie ona wyglądać na suchą i łuszczącą się, a dodatkowo będą cię drażnić i Ci przeszkadzać. Zamiast skupić się na swoim dniu, będziesz tylko myślała o denerwujących rajstopach, Najlepiej wybierz gładkie rajstopy, jeśli masz długą suknię. Jeśli suknia jest krótka, możesz postawić na zdobione rajstopy, jednak warto wcześniej je założyć i ponosić, aby sprawdzić, jak wpływają na nasze nogi.
Czy czegoś jeszcze nie wiesz o rajstopach ślubnych?

Wybierając rajstopy ślubne, należy koniecznie pomyśleć o kolorze sukni, ponieważ chcesz rajstopy, które będą pasować do sukni i wyglądać elegancko. Dobrej jakości rajstopy mogą naprawdę zrobić różnicę w sukni i nadać nogom panny młodej smukły, długi wygląd. Przed zakupem rajstop ślubnych, zmierz długość nogi od kości biodrowej do kości skokowej i porównaj ją z pomiarem, który wziąłeś z butów tanecznych, które planujesz nosić. Suknie o długości podłogi zwykle schodzą do kostki, podczas gdy krótsze sukienki maxi zwykle zaczynają się od górnej części uda. Tak więc rajstopy nad kolana są idealne, jeśli nosisz krótkie lub średniej długości sukienki. Jeśli decydujesz się na spódnice lub sukienki koktajlowe, wtedy rajstopy o wysokości uda będą idealne.