Czarne kozaki lakierowane za kolano

Nowy

199,00 PLN

-25%

149,25 PLN

Obniżona cena

Dostawa już od 11,00 PLN
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

NazwaCena
Przesyłka Kurierska Za darmo!
Przesyłka Kurierska Pobraniowa Za darmo!
Paczkomaty Za darmo!
W Punkcie (Poczta, Żabka, Ruch, Automaty, Orlen, Freshmarket) Za darmo!
5 1 5 3

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

 5 / 5
Lakierowane czarne wysokie kozaki za kolano to topowy model butów kozaków na szpilce jaki ponownie wprowadza do oferty sklep z butami kokietki. Eleganckie kozaki na szpice z wysoka cholewką sięgająca za kolano nazywane potocznie muszkieterkami. Wykonane z miękkiego w dotyku lakierowanego materiału typu eko skóra w kolorze czarnym. Klasyczny model eleganckich kozaków za kolano zapinanych od wewnętrznej strony łydki. Te czarne kozaki są lekko ocieplane od środka dzięki miskowatej podszewce. Każda kokietka lubi być piękna i czuć się wyjątkowo a w tym modelu czarnych lakierowanych kozaków za kolano z pewnością zwróci na siebie uwagę.


Tabela rozmiarów w centymetrach.

Rozmiar buta353637383940
Długość wkładki2323,524,22525,526,5
Obwód w łydce (w najszerszym miejscu)353636363738
Obwód w kostce252525252626
Wysokość buta ( ze szpilką i cholewką)636365666668
Obwód w udzie ( na samej górze cholewki)434343454547
Wysokość obcasa / szpilki11
Podbicie / Platforma1
KolorCzarny
Wysokość obcasa - cm11
Wzór dominującyBez wzoru
Typ ButaButy na szpilce
Typ noskaSzpic
Typ zapięciaEkspres
Materiał zewnętrznySkóra ekologiczna
Rodzaj połyskuLakierki
Cechy dodatkoweBrak
Wysokość butaZa kolano
OcieplenieTak