CZARNE KOZAKI LAKIEROWANE ZA KOLANO

Nowy

199,00 PLN

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 9,50 PLN.


Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCena
Przesyłka Kurierska Przesyłka Kurierska Za darmo!
Przesyłka Kurierska Pobraniowa Przesyłka Kurierska Pobraniowa Za darmo!
Paczkomaty Paczkomaty Za darmo!
Stacja z paczką ORLEN Stacja z paczką ORLEN Za darmo!
Odbiór w punkcie Poczty Polskiej Odbiór w punkcie Poczty Polskiej Za darmo!
Lakierowane czarne wysokie kozaki za kolano to topowy model butów kozaków na szpilce jaki ponownie wprowadza do oferty sklep z butami kokietki. Eleganckie kozaki na szpice z wysoka cholewką sięgająca za kolano nazywane potocznie muszkieterkami. Wykonane z miękkiego w dotyku lakierowanego materiału typu eko skóra w kolorze czarnym. Klasyczny model eleganckich kozaków za kolano zapinanych od wewnętrznej strony łydki. Te czarne kozaki są lekko ocieplane od środka dzięki miskowatej podszewce. Każda kokietka lubi być piękna i czuć się wyjątkowo a w tym modelu czarnych lakierowanych kozaków za kolano z pewnością zwróci na siebie uwagę.


Tabela rozmiarów w centymetrach.

Rozmiar buta353637383940
Długość wkładki2323,524,22525,526,5
Obwód w łydce (w najszerszym miejscu)353636363738
Obwód w kostce252525252626
Wyskość buta ( ze szpilką i cholewką)636365666668
Obwód w udzie ( na samej górze cholewki)434343454547
Wysokość obcsasa / szpilki11
Podbicie / Platforma1
KolorCzarny
Wzór kolorystycznyGładki
Wysokość szpilki - cm11
Rodzaj podbiciaKlasyczne
Materiał zewnętrznyEko - skóra
Rodzaj połyskuLakierki
Typ noskaSzpic
Typ butaMuszkieterki