WYMIANA TOWARU:

W sytuacji kiedy okaże się że zakupiony przedmiot Państwu nie odpowiada i chcą Państwo dokonać jego wymiany na inny dowolny produkt znajdujący się w ofercie naszego sklepu mamy dla Państwa 2 łatwe rozwiązania.

Pierwsza propozycja: (Kupno nowego, zwrot poprzedniego)

Kupują Państwo produkt, ten który Państwu odpowiada na stronie naszego sklepu i płacą za niego wybierając dowolną formę płatności ( czyli wpłata z góry lub płatność przy odbiorze)  – my go szybciutko pakujemy i wysyłamy do Państwa. Natomiast produkt który Państwu nie odpowiadał zwracają Państwo zgodnie z Prawem odstąpienia od umowy. Wybierając tą formę prosimy zapoznać się z procedurą zwrotu towaru dostępną w przydatnych linkach lub klikając tutaj zwrot produktu

Druga propozycja: (Zwrot poprzedniego i wymiana na nowy)

Kupują Państwo produkt, ten który odpowiada Państwu na stronie naszego sklepu i wybierają formę zapłaty – WPŁATA Z GÓRY Przesyłką KURIERSKA z dopiskiem w komentarzu do zamówienia: „WYMIANA” nie płacąc za to zamówienie. Następnie zwracają Państwo nam nie odpowiadający przedmiot zgodnie z Prawem odstąpienia od umowy wskazując że „ ma on zostać rozliczony na poczet złożonego zamówienia - wymiany”. Wówczas kiedy otrzymamy produkt do wymiany rozliczamy go zgodnie z Prawem odstąpienia od umowy i kwotę otrzymaną przeksięgowujemy na poczet produktu wymienianego.

Jeżeli kwota ta będzie zbyt wysoka i przewyższy wartość zamówienia – wymiany z kosztami dostawy, wówczas różnicę zwracamy Państwu zgodnie ze wskazaniem Odstąpienia od umowy.

Jeżeli kwota ta będzie zbyt niska i nie wystarczy na pokrycie kosztów zamówienia - wymiany wraz z kosztami wysyłki rozliczamy ją wedle otrzymanej kwoty a różnice (niedopłatę) prosimy wpłacić na nasze konto bankowe lub wybranie sposobu płatność przy odbiorze gdzie Klient będzie mógł dopłacić kurierowi podczas odbioru wymienianego towaru.

Pierwsza propozycja jest szybsza gdyż nie oczekujemy na zwrot towaru od Państwa a możemy natychmiast realizować złożone przez Państwa zamówienie. Druga propozycja będzie realizowana dłużej czego powodem jest oczekiwanie na zwrócenie przez Państwa zwracanego produktu. Wybór pozostawiamy Państwu.