Opaski na uda - sposoby na obcierające się uda.

Jakiś czas temu w sklepach pojawiły się specjalne opaski, które mają chronić skórę przed obcieraniem. Są one stosunkowo wygodne i dostępne w wielu kolorach i wzorach. Wiele pań narzeka jednak, że opaski w czasie chodzenie zsuwają się. Oczywiście to nie jedyna opcja. Możemy też użyć naszego ulubionego antyperspirantu bądź zasypki dla dzieci. Te produkty znajdziemy praktycznie w każdym sklepie. Ich koszt nie przekracza kliku złotych. Antyperspirant na udach zapobiega nadmiernemu poceniu się. Natomiast zasypka dla niemowląt pochłania nadmiar wilgoci. Możemy też posmarować newralgiczne miejsca kremem na odparzenia. Takie kosmetyki znajdziemy w wielu drogeriach. Warto zwrócić szczególną uwagę na kosmetyki z linii dla niemowląt. Wybierając tego typu produkty możemy mieć całkowitą pewność, że zostały one dokładnie przebadanie i nie wywołają alergii czy dodatkowych podrażnień.

Możemy też wykorzystać suchy szampon. To swojego rodzaju puder w sprayu. Możemy go nałożyć zdecydowanie precyzyjniej niż zasypkę dla niemowląt. Możemy też wykorzystać stare rajstopy. Wystarczy, że obetniemy nogawki na odpowiedniej wysokości. W ten sposób uzyskamy bardzo cienkie szorty, które możemy dopasować do naszych potrzeb.

Którą metodę wybrać?
Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań. Warto wypróbować kilka metod. Dzięki temu dowiemy się, która z nich daje nam największy komfort.